تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان اصفهان

تابلو روان اصفهان لیزر

تابلو روان اصفهان

از جدیدترین و خیره کننده ترین روش های تبلیغات الکترونیکی ، تابلو های پیام متحرک LED می باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آنها استقبال شده است . این تابلو ها در سر درب فروشگاهها ، مغازه ها ، پمپ بنزین ها و همچنین در فضای داخلی نمایشگاهها ، سالن های انتظار بیمارستان ها و درمانگاهها ، سالن های ورزشی و فرودگاهها قابل استفاده می باشد . این تابلو ها به صورت تک رنگ ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند .

امروزه نمایشگرهای الکترونیکی LED (تابلو روان و تلویزیون شهری) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند و روز به روز با تنوع بسیار زیاد از نظر کیفیت و شدت نور و تکنولوژی ساخت، شاهد استفاده های گوناگون از نمایشگرهای الکترونیکی در صنعت تبلیغات می باشیم. فروشگاه آنلاین اصفهان لیزر با هدف فروش کلیه قطعات ساخت و مونتاژ تابلو روان و تلویزیون شهری تاسیس گردیده است. تابلوسازی اصفهان لیزر با ارائه کلیه قطعات لازم جهت ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای LED و تلویزیون شهری شامل انواع ماژول، برد کنترلر، پاور، قاب تابلو روان و قاب تلویزیون شهری، پیچ، سیم و … تمامی نیازهای شما را جهت ساخت تابلو روان و تلویزیون شهری برآورده می سازد. تیم فنی و پشتیابی تابلوسازی اصفهان لیزر همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ساخت تابلو روان و تلویزیون شهری و تابلو LED ثابت می باشد.

قابل توجه مشتریان محترم

  • کلیه محصولات از زمان تحویل شامل 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش می باشد .
  • هزینه ارسال ، نصب ، راه اندازی جداگانه محاسبه می گردد .
  • کلیه محصولات دارای قاب صنعتی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.
  • به سفارش مشتری محصولات دارای مین برد با قابلیت نمایش عکس و فیلم میتوانند باشند.
  • هزینه ارسال , نصب و راه اندازی جدا محاسبه میگردد.

تاثیر رنگ در قیمت تابلو روان

تعداد رنگ های بکار رفته شده در تابلو روان فاکتور اثرگذاری در تعیین قیمت می باشد.  تک رنگ ، دو رنگ ، سه رنگ و هفت رنگ که به عنوان تابلو روان فول کالر محسوب می گردد. کیفیت ماژول تابلو روان نیز عامل و فاکتور تاثیرگذار در قیمت می باشد.

فاکتور های دیگر قیمت تابلو روان

قیمت دهی تابلو led روان براساس فاکتورهای بسیاری می باشد. تعداد رنگ های بکار برده شده، کیفیت ماژول، قالب  استفاده شده موجب می گردد که قیمت های مختلف را برای آن تعیین کنیم. همچنین سایز و ابعاد تابلو نیز از دیگر ملاک های تعیین کننده در این خصوص می باشد. فروشندگان تابلو روان برای مشتریان خود بسته به ابعاد مورد نظر آنها و نیز متن و تصویری که در نظر دارند در تابلو به نمایش گذاشته شود قیمت های متفاوتی را ارائه می نمایند و از شاخص های قیمت تابلو می باشد. تابلو روان در قیمت پایین و یا تابلو روان ارزان شاید برای برخی افراد ملاک تعیین کننده در خریداری باشد و نیز از طرف دیگر کیفیت ماژول تابلو led  روان نیز مطرح می گردد که باید مورد توجه افراد و خریداران قرار گیرد.

دانلود انیمیشن

مهم ترین ویژگی تبلیغاتی تابلو های روان برای سازندگان و خریداران این تابلو ها به طور یقین، زیبایی و گیرایی انیمیشن های نمایش داده شده بر روی تابلو می باشد. تابلو های روان LED در حال حاضر در گوشه و اطراف شهرها ، باعث افزایش زیبایی و گیرایی فروشگاه ها و مغازه ها شده است و این امر فقط با طراحی زیبا و حرفه ای انیمیشن ها دارای امکان می باشد. یکی از نکات مهم برای جذب یک مغازه دار برای خریداری یک تابلو led روان از شما ، طراحی زیبا و با تکیه بر انیمیشن های خاص و منحصر بفرد است . گروه تابلوسازی اصفهان لیزر به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه توزیع قطعات اولیه ساخت تابلو روان ها تلاش کرده تا با راه اندازی این قسمت از سایت نیاز شما همکاران عزیز را در زمینه تهیه انیمیشن های جدید رفع کند تا در افزایش فروش شما همکاران عزیز تأثیر گذار باشد.