برش لیزر اصفهان

برش لیزر اصفهان

 برش لیزر اصفهان

برش لیزر اصفهان لیزر غیر فلزات

برش لیزری

برش انواع مواد و متریال توسط نور لیزر برش لیزری نامیده میشود. خدمات پان لیزر شامل خدمات برش لیزر غیر فلزات از قبیل ام دی اف، چوب، پلکسی گلاس (آکرلیک)، پارچه ، نمد ، چرم و هر چیز قابل برش غیر فلزی میباشد. برش متریالهای مختلف با ضخامت و قطر های گوناگون به قدرت و توان لیزر بستگی دارد. هر چقدر توان دستگاه و سرعت برش پایینتر باشد میتوان اجسام با ضخامت بیشتر را برش داد. البته به این نکته مهم توجه نمایید که همیشه نمیتوان سرعت را پایین آورد تا اجسام قطور را برش داد زیرا ممکن است جسم بریده شده دارای نقص گردد. زیرا حرارت بیشتری به سطح بالایی برخورد کرده و عمق برش در آن ناحیه بیشتر از سطح پایینی خواهد بود.

حکاکی و برش لیزر اصفهان

حکاکی لیزری

حک کردن متن و تصویر بر روی هر جسم حک پذیر به کمک نور لیزر را حکاکی لیزر مینامند. این صنعت در هدایای تبلیغاتی، آثار هنری، درج لوگو، درج نام تولید کننده، درج آدرس سایت، شماره تلفن و غیره بر روی کالاهای تولیدی کاربرد دارد. از مزیتهای حکاکی لیزری نسبت به دیگر صنایع مشابه مانند چاپ میتوان به عمر ابدی آن اشاره کرد. تا مادامی که کالای تولید شده وجود داشته باشد، حک روی آن نیز موجود خواهد بود که این مساله در مورد چاپ صدق نمیکند زیرا ممکن است در بسیاری از موارد چاپ درج شده روی کالا از بین برود. از دیگر مزایای حکاکی با کمک لیزر حک نوشتارهای بسیار ریز روی کالاست که با وجود ریز بودن آن همچنان خواناست.

حکاکی و برش لیزر اصفهان

مزایای استفاده از برش لیزری

– برش قطعات با طراحی بسیار پیچیده با سرعت و دقت بسیار بالا.
– برش و حکاکی طرح های بسیار کوچک در مقیاس میلیمتر .
– تولید انبوه قطعات با دقت بالا .
-عدم نیاز به دخالت دست.
– کاهش ضایعات مواد .
– امکان برش لیزری انواع قطعات کوچک و ظریف توسط دستگاه لیزر.

بیشترین موارد استفاده برش لیزری:

  • ساخت تابلو های لبه چلنیوم
  • ساخت تابلو های لبه پلکسی
  • ساخت تابلو های راهنمای طبقات
  • ساخت تابلو درب مطب
  • ساخت تابلو درب شرکت
  • ساخت ماکت چوبی
  • ساخت ماکت مقوایی
  • ساخت محصولات چوبی
  • ساخت محصولات چرمی

حکاکی و برش لیزر اصفهان

برش پلکسی گلاس

پلکسی گلاس که با نامهای آکرلیک و طلق نیز مشهور است نوعی پلاستیک فشرده است که در رنگهای متنوع شفاف یا مات در بازار موجود است. این ماده به خاطر زیبایی ، مقاومت ، شفافیت و سبکی در سالهای اخیر کاربردهای بسیاری پیدا کرده است . از این ماده در ساخت تندیس ها ، دکوراسیون ، تابلوهای تبلیغاتی ، قطعات خاص صنعتی و ظروف آشپزخانه و غیره … استفاده میشود. دستگاه برش لیزری می‌تواند به راحتی ورق‌های پلی اکریلیک را برش دهد. از دیگر مزایای آن میتوان به این نکته اشاره کرد که پس از برش به وسیله لیزر هیچ ردی از سوختگی بر روی آن مشاهده نمیشود. در ضمن مهمترین مزیت استفاده از آکرلیک عدم تغییر شکل بر اثر گرمای حاصل از برش لیزر میباشد.

حکاکی و برش لیزر اصفهان

برش و حکاکی چوب و ام دی اف

چوب و فرآورده های آن از قبیل ام دی اف، چوب های درخت، تخته سه لا، چوب پنبه ، بالسا و … پرکاربردترین محصولات جهت خدمات برش لیزر و حکاکی لیزری می باشند. با لیزر می توان مجموعه بسیار متنوعی از کالاهای تزئیناتی یا سوغاتی را تهیه کرد. همچنین دقت حکاکی و برش بر روی لیزر به قدری است که میتوان تصاویر و عکسای ماندگار بر روی چوب حکاکی کرد.  ساخت انواع جعبه، تابلوهای چوبی، پارتیشن، پاراوان، لوازم دکوری و تزیینی، جا شمعی، ساعت، گلدان و … با کمک لیزر در سالهای اخیر ثروت سرشاری را نصیب کارآفرینان در این زمینه کرده است.

حکاکی و برش لیزر اصفهان

برچسب کلمات کلیدی : حکاکی و برش لیزر اصفهان  , برش لیزر , برش چوب , برش پلکسی , برش mdf , برش چرم , سرکلیدی , هدایای تبلیغاتی , حکاکی لیزر , ساخت ماکت , برش مقوا , اصفهان لیزر , تابلوسازی ,حکاکی و برش لیزر اصفهان , برش لیزر , تابلوسازی اصفهان , تابلو ساز , برش چوب , برش پلکسی ,حکاکی و برش لیزر اصفهان, حکاکی و برش لیزر اصفهان, برش mdf , برش چرم , سرکلیدی , هدایای تبلیغاتی , خدمات برش لیزر ,حکاکی و برش لیزر اصفهان  , برش لیزر , برش چوب , برش پلکسی , برش mdf , برش چرم , سرکلیدی , هدایای تبلیغاتی , حکاکی لیزر , ساخت ماکت ,حکاکی و برش لیزر اصفهان,  برش مقوا , اصفهان لیزر , تابلوسازی ,حکاکی و برش لیزر اصفهان , برش لیزر , تابلوسازی اصفهان , تابلو ساز , برش چوب , برش پلکسی , برش mdf , برش چرم , سرکلیدی , هدایای تبلیغاتی , خدمات برش لیزر ,